YI Home Kamera Evinizin Gizli Bekçisi

0
2113
Yi Home Camera
Yi Home Kamera

Günümüzde güvenliğimiz için daha fazla masraf yapar haldeyiz. Evde, dışarıda, trafikte derken birçok alanda güvenliğimizi düşünerek teknolojik aletleri satın alıp kullanıyoruz. Gün geçtikçe kendilerini geliştiren bu ürünler de bizlere bambaşka özellikleriyle yardımcı oluyorlar. Bu yazımızda, evinizde sizin için büyük işler yapacak bir teknolojik üründen bahsedeceğiz. YI Home Kamera. Bizler evde değilken, arkamızda bıraktıklarımız aklımıza sürekli düşüyor ve sürekli düşünüyoruz. Evimizin bir köşesinde sakladığımız kıymetli şeyler, paralar, teknolojik ürünler ya da çocuklarımız… Bunun gibi birçok şey yüzünden belki de işimize, tatilimize veya yaptığımız başka bir şeye konsantre olamıyoruz. İşte YI Home Kamera aklımızda soru işaretleri bırakmamak için üretilmiş bir ürün. Şimdi hep birlikte teknik özelliklerini inceleyelim.

YI Home Kamera Evimizin Akıllı Üyesi

YI Home Kamera, gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. En başta, evinize yerleştireceğiniz bu ufak kamera ile gece veya gündüz en iyi açılardan görüntü alabilirsiniz. 111 derecelik açısı ile geniş bir alanda görüntü alabilen kamerası, f 2.0 diyaframı ile gece çekimlerinde de dikkat çekiyor. Dahili kızılötesi ışıkları ile karanlık ortamda 5 metreye kadar görüş mesafesi bulunması ile detaylardan sizi alıkoymuyor. 720p çözünürlükte, 20fps’lik video kaydı yapabilen YI Home Kamera aynı zamanda istediğiniz yerden ulaşım imkanı tanıyor.

YI Home Kamera
YI Home Camera

Her An Yanınızda!

YI Home Camera, 8 ile 32 gb arası Micro SD kartlara destek veriyor. Aynı zamanda dahili wi-fi ile ister uygulamaya isterseniz de internete bağlayarak istediğiniz anda görüntüleri izleme imkanı tanıyor. Kurduğunuz uygulama sayesinde kameranıza evde olmasanız dahi ulaşabiliyorsunuz. Güvenli cloud servisi ile çektiği görüntüyü anlık olarak internet üzerinden izleme imkanı tanıyan YI Home Kamera, bu sayede her an yanınızda olacak. 4x dijital zuma destek veren sistemi ile detayları asla kaçırmayacaksınız. Ayrıca sürekli olarak çalışabilme özelliğiyle 7 gün 24 saat evinizde gözünüz olacak YI Home Kamera, uygulamasıyla da büyük kolaylık sağlıyor. Hareket eden bir şey tespit ettiğinde uygulama üzerinden bildirim gönderme özelliği bulunan kamerayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

YI Home Kamera
YI Home Kamera

İşteyken çocuklarınızın ne yaptığını izleyebilir, temizlikçi veya bakıcıyı kontrol edebilir, bebeğinizi başka odadan seyredebilir, tatildeyken hırsızların girip girmediğine bakabilirsiniz. Dahili ve cloud sistemiyle kayıt yaptığından siz yokken neler olmuş her şeyi görebilirsiniz. Başınıza gelebilecek bir olumsuzlukta kanıt olarak görüntüleri kullanabilirsiniz. Gelişmiş uygulaması sayesinde istediğiniz zaman bağlanıp görüntüleri izleyebileceğiniz, geniş açıdan görüntülere bakabileceğiniz, hareket algılayıcı özelliğiyle bildirim alabileceğiniz, uygulama üzerinden dijital zum yapabildiğiniz bu kamerayı mutlaka denemelisiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.