Tatilde Mutlaka Yanınızda Bulunması Gereken 5 GoPro Aksesuarı

0
1938

GoPro Taşınabilir Güç Ünitesi

İsterseniz bir doğa yürüyüşünde isterseniz de bol yıldızlı otellerde konaklıyor olun, mutluluğunuzu bozabilecek en can sıkıcı durumlardan biri de GoPro’nuzun olmadık bir anda şarjının bitmesidir. Bunun önüne geçmek için yanınızda mutlaka bulunması gereken ürünlerin en başında GoPro aksesuarı taşınabilir güç ünitesi gelmektedir.

6000 mAh kapasitesiyle GoPro’nuzu tam 4 defa doldurabilecek kadar güç tutan bu taşınabilir üniteyle doğa yürüyüşlerine korkmadan çıkabilecek ve her anınızı kayıt altında tutabileceksiniz.

Su Altı İçin Profesyonel Işık

Özellikle yaz tatiliniz boyunca yapacağınız tüplü dalış aktiviteleri sırasında çekimlerinizi daha profesyonel hale getirmek ve görsel açıdan daha etkileyici fotoğraflar elde etmek için yanınızda mutlaka bulunması gereken ürünlerden biri de su altı için profesyonel ışık aksesuarıdır.

Dalış sırasında karşılaştığınız doğal güzellikleri ölümsüzleştirmek, ileride dönüp baktığımız zaman tatil seçeneklerimizi değerlendirmek açısından oldukça büyük önem taşır. Aynı zamanda tecrübelerimizi aktarmak ve sosyal medya platformları üzerinden sevdiklerimizle paylaşmak da isteriz. Böyle durumlarda en olmayacak durumlardan birisi de fotoğraf ve videolarımızın karanlık ve puslu çıkmasıdır. Tüplü dalış aktivitemizin kısıtlı bir zamanda gerçekleşmesi zorunlu olduğundan dolayı arka arkaya yüzlerce poz çekmek ve daha sonra bunların arasından seçim yapmak mümkün değildir. GoPro aksesuarı profesyonel ışık ekipmanı ile tecrübeli fotoğrafçılara taş çıkartacak kayıtlar elde etmeniz artık çok kolay.

Eğer fotoğrafçılığı meslek olarak edinmişseniz de müşterilerinizin unutulmaz anlarına eşlik ederek iş alanınızı genişletebilir, kim bilir belki de su altı fotoğrafçılığında parmakla gösterilen bir kariyer elde edebilirsiniz.

GoPro Chesty Göğüs Askısı

Özellikle aerodinamiği ve dengenizi sağlamanız gereken anlarda elinizde veya kaskınızda tuttuğunuz GoPro’nuz size zorluk çıkartabilir. Dağcılık, sörf ve hatta rafting ve rüzgar dalışı yaptığınız zamanlarda, sizi ve ellerinizi serbest bırakmaya yarayan oldukça kullanışlı bu aksesuar ile aktivitelerinizi daha güvenli gerçekleştirebileceksiniz.

Aynı zamanda sabit ve farklı bir açıyla video ve fotoğraf çekimi yapmak isteyenler için de ayarlanabilir bel ve sırt kemerleriyle GoPro Chesty göğüs askısı vazgeçilmez bir aksesuar.

GoPro Vücut ve Kask Bağlantı Aparatları

Bisiklet, motorsiklet, trekking yaparken veya vlog çekimlerinizde mutlaka kullanmanız gereken GoPro Vücut Bağlantı Aparatları ve GoPro Kask Bağlantı Aparatlarıyla her anınızı kayıt altında tutabilirsiniz. Özellikle ‘point of view’ imkanı sağlayan kask aparatları halihazırda GoPro’nun bütünleşik ekipmanlarından biri oldu bile.

Bununla birlikte vücut bağlantı aparatlarıyla ister kolunuzda isterseniz bileğinizde taşıdığınız aksiyon kameranızı, dar alanlarda çekim yapmak veya farklı bir bakış açısıyla kaydetmek isteyenler için ideal bir aparat olarak öne çıkıyor.

GoPro 3-Way Monopod-Tripod

Son olarak bahsedeğimiz aksesuar ise aksiyon kameranızı isterseniz selfie çekimlerinizde monopod olarak kullanabileceğiniz isterseniz de eğilip bükülebilir yapısıyla her türlü yüzeye sabitleyerek tripod olarak kullanabileceğiniz GoPro 3-Way Monopod-Tripod aksesuarı.

Dağda, toprakta ve hatta suda mükemmel çekimler yapmanıza olanak sağlayan GoPro 3-Way Monopod-Tripod, hafif yapısı ve değişken boyutlarıyla çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz olmazsa olmaz aksesuarlardan bir tanesi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.