Su Altı Kamerası ile Yapılabilecek 4 Yaz Aktivitesi

0
1702

 

Çok değil, bir on sene öncesine kadar kameralı telefonlar bile lüksken artık su altında bile çekim yapabilen kameralara sahibiz. Tabii ki burada aksiyon kameraların payı çok büyük. Günden güne yaygınlaşan bu kameralar su altında çalışma özelliğine de sahipler. Böylelikle bizlere de yepyeni imkanlar sunuyorlar. Özellikle yaz aylarında su altı aksiyon kamerası ile yapılabilecek o kadar çok şey var ki, biz sadece birkaç tanesini sizlere ilham vermek amacıyla yazalım istedik. Bakalım su altı kamerası ile neler yapabilirsiniz? Su altı kamera ne işe yarar?

1- Su Altı Dünyasını Keşfetmek

Evet, dalış yapan kişiler bilirler ve hatta bazen o kadar hayıflanırlar ki. Çünkü suyun altında, suyun üstünden daha harika bir dünya vardır. İşte su altı aksiyon kamerası ile bu dünyayı keşfe çıkabilir ve keşfinizi tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Yapmanız gereken ister koruyucu kılıflı olsun, ister su geçirmez olsun bir adet aksiyon kamerası edinmek ve dalışlarınızda bu kamerayı yanınızdan ayırmamak. Rengarenk dünyalar sizleri bekliyor.

2- Tatilinizi Ölümsüzleştirin!

Yaz aylarının en önemli aktivitesi tabii ki tatildir. Tatile gittiğimizde artık yüzlerce fotoğraf çekiyoruz. Peki ama klasikleşene fotoğraflardan hiç sıkılmıyor musunuz? Akıllı telefon veya fotoğraf makinelerinizin sizi kısıtlamasına müsaade etmeyin, su altı kamerası deneyin. Fotoğraflarınızda aileden birisi olarak deniz de yer alsın ve bambaşka açılardan harika görüntüler elde edin ve tatilinizi ölümsüzleştirin. Su altı kamera ile tatil keyfini doyasıya yaşayın.

3- Sörf Yaparken Farklı Açılar Deneyin!

Dalgaları en çok seven sizler, sörf yaparken en güzel anları yakalamak istemez misiniz? Suya dayanıklı aksiyon kameralarınızla bu harika sporu yaparken harika görüntüler elde etmekten uzak durmayın. En güzel açılardan en harika videoları kaydedip tüm dünya ile bu görüntülerinizi paylaşmayı deneyin deriz.

 

4- Skydiving Yaparken Yanınızda!

Paraşütle atlama yaparken veya yamaç paraşütü sporu denerken bazen iniş alanı olarak denizler de tercih edilebiliyor. Bu gibi durumlarda, suya dayanıklı bir su altı aksiyon kamera kullanmanızı tavsiye ederiz. Hem gökyüzünde hem de su altında rahatlıkla kullanabilir ve tüm anı eksiksiz kaydedebilirsiniz. Videolarınızda iki farklı dünyayı tek karede yakalamak için su altı aksiyon kameraları tercih edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.