Hızlı, Kolay Ve Etkileyici Videolar Hazırlamanın En Yeni, En Havalı Yolu: GoPro QuikStory

0
3043
QuikStory - herigo

GoPro kameralar, gittiğiniz her yere yanınızda taşıyarak, her zaman, her anınızda bolca video çekebileceğiniz şekilde tasarlanıyor. Ama bu aynı zamanda çok fazla video ve bu videoları düzenlemek için harcayacağınız acı verici, zahmetli saatler demek. GoPro’nun en son çıkan uygulaması QuikStory ise bu zorluğu kolaylıkla aşmanız için tasarlandı. Sadece tek bir tuşa basın ve video klipleriniz paylaşmaya hazır olsun!

Sadece Tek Bir Bağlantıyla Hikâyeni Anlat!

Hero5 kameraların son versiyonuyla kullanabileceğiniz GoPro QuikStory uygulaması pratik ve orijinal videolar hazırlayıp hızla paylaşmanızı sağlayarak sosyal medya paylaşımlarınızı, Story’lerinizi ve hayatınızı renklendiriyor. GoPro QuikStory uygulamasını kullanarak çektiğiniz videoları çok kısa bir sürede birleştirip “paylaşıma hazır” hale getirin ve hikâyenizi ister Instagram’da, ister Twitter ve Youtube’da ya da Facebook’ta hemen paylaşın!

GoPro QuikStory Nasıl Çalışır?

GoPro uygulamasını kullanmak için yapmanız gereken ilk şey tabii ki uygulamayı telefonunuza indirmek. Daha sonra çektiğiniz farklı videolardan seçim yaparak üçüncü bir videoyu paylaşmaya hazır şekilde çabucak elde edebilirsiniz. Ayrıca müzik, efekt ve daha fazlasını da ekleyerek dikkat çekici bir video hazırlayabilirsiniz. GoPro QuikStory uygulamasının akıllı seçim özelliğiyle sahneleri ayarlayabilirsiniz, isterseniz 3, 4 veya 5 farklı videodan seçim yapabilirsiniz. Bu uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de isterseniz iki farklı müzik ve iki farklı stili aynı anda videoda kullanabilmeniz.

QuikStory Uygulamasını Hangi Kameralarla Kullanabilirim?

 HERO 5 Black ve HERO 5 Session ve daha sonra çıkan kameralarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. iPhone ya da Android akıllı telefonlarınızla uygulamayı indirin,  HERO 5 kameranızla anı yakalayın, kamerayı akıllı telefonunuza bağlayıp otomatik modu açın ve GoPro sizin için video hazırlamaya hemen başlasın. Videoyu düzenleyin, anın şarkısını ve istediğiniz efekti ekleyin ve kaydedin. Sonra da istediğiniz platformda orijinal, eğlenceli, özgün videonuzu anında herkesle paylaşın.

GoPro QuikStory uygulaması, getirdiği bu yenilikle video editleme derdini tarihin tozlu sayfalarına gönderecek ve daha çok anı biriktirmek için size zaman kazandıracak gibi görünüyor. GoPro’nun sonbaharda satışa sunacağı Hero 6 Black  modeliylede bu uygulamayı kusursuz kullanabileğinizi de söylemeden geçmeyelim. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.