Hericam H4 Pro ile Gidilmesi Gereken 4 Yer

0
1634
HEricam h4 pro

Hericam H4 Pro, 1080p çözünürlükte 60 fps çekim yapabilen diğer aksiyon kameraları içerisinde uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Haliyle biz de bu bütçe dostu küçük arkadaşı kullanabileceğiniz 4 farklı yeri ve etkinliği sizlere sunuyoruz. İyi tatiller.

 

Fethiye/ MUĞLA

Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Babadağ mevkii yamaç paraşütü için yurtiçi ve yurtdışı turistlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Havacılık sporları içerisinde en güvenli extreme spor olarak kabul edilen yamaç paraşütü, özellikle lisanslı eğitmenleri ve  3 farklı yamaç paraşütü pistine sahip olması, hem tecrübeli paraşütçüler için hem de bu sporu ilk defa deneyimleyecek olanlar için vazgeçilmez bir bölge olarak göze çarpıyor.

Ölüdeniz’in turkuaz renkli güzelliğinin, Fethiye’nin etrafını saran yeşil ormanlarıyla buluşmasını yaz boyunca 7 ila 20 km arası hızla esen rüzgarın kucağında izlemek, tatil konusunda kararsız kalanlar için bulunmaz bir fırsat. Üstelik Hericam H4 Pro 4k çözünürlükte 1 saat boyunca çekim yapabilme özelliği, uçuş sırasında dostlarınızla paylaşabileceğiniz kesintisiz bir kayıt imkanını bizlere sunuyor.

 

Kaş / Antalya

Yerli ve yabancı turist sayısıyla turizm gelirinin büyük bir kısmını karşılayan gözde ilimiz Antalya, her bütçeye uygun tatil fırsatlarının yanı sıra, doğa sporları ve extreme spor severler için de hazinelerle dolu. Bunlardan belki de en önemlisi extreme sporları doğa sporlarıyla buluşturan Kaş’taki tüplü dalış merkezleri.

Kaş’ın zengin sualtı dünyası, yerli yabancı turistler için  dünyada ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle yeni başlayacak kişiler için 5 metreden 40 metreye varan değişik dalış bölgeleriyle belki de bir daha asla vazgeçemeyeceğiniz yeni bir tutkunun da kapılarını aralayacak.

Tüplü dalış sporuna  gönül vermiş tecrübeli sporcular, yine Kaş Kanyon bölgesinde bulunan batık Yunan gemisi enkazına dalma ve tarihe tanıklık etme fırsatını yakalayabilirler. Bu sırada Hericam H4 Pro kameranıza entegre edeceğiniz su geçirmez kılıflarla su altında Ultra HD çekim yapabilirsiniz.

 

Kapadokya / Nevşehir

Peri bacalarıyla olduğu kadar  balon turları ve eski adıyla “Katpatuka” yani “Güzel Atların Ülkesi” olan Kapadokya,  binicilikle de bölgenin rakipsiz turizm merkezi olmaya devam ediyor. Özellikle amatör biniciler için keşfedilmeyi bekleyen eşsiz güzellikleri tecrübe etme imkanı sunan binicilik merkezleri, beklentilerinizin karşılamayı garanti ediyor.

Peri bacalarını farklı bir atmosferde görmek isteyenler için ise  balonu turları, gün batımında Kapadokya keyfinin vazgeçilmez etkinliği olarak öne çıkıyor. Volkanik oluşumlar sonucu meydana gelen Kapadokya, balon turlarıyla yukarıdan izlemek sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Bu anları kaydetmek için ise Hericam H4 Pro’dan daha iyi bir seçenek bulmak imkansız gibi görünüyor.

 

Manavgat / Antalya

Şehir merkezine yakın yerlerde bulunan turistik aktivitelerin yanı sıra, Antalya extreme spor severler için bir cennet olmaya devam ediyor. Isparta’dan başlayıp Manavgat’a devam eden Köprülü Kanyon Milli Parkı ise yediden yetmişe herkesin deneyebileceği rafting olanağıyla dünyada birinci sıraya yerleşmiş durumda.

Rafting ile birlikte safari, doğa yürüyüşleri, kamp ve kanyon geçişleriyle birçok aktivite sunan Köprülü Kanyon Milli Parkı’na, ister kendi aracınızla isterseniz de servislerle kolayca ulaşabilirsiniz. Hericam H4 Pro ile güzergahta bulunan doğal güzellikleri an be an fotoğraflayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.