26 Mayıs 2022, Perşembe

HAKKIMIZDA

Herigo Aksiyon Kamera ve Teknoloji Dünyası

Herigo Teknoloji,Türkiye’nin en büyük drone,aksiyon kamera ve aksesuar distribütörü ve aynı zamanda dünyaca tanınmış önemli aksiyon kameraları markalarının Türkiye’deki dağıtıcısıdır. Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 online satış kanalları ile seçkin kamera mağazalarına da ürün temin eden Herigo Teknoloji’nin tüm ürünleri, markanın internetteki sevilen yüzü herigo.com platformu üzerinde de satışa sunulmaktadır.

Kurumsal satış alanında ise üstün kalite anlayışını benimsemiş ekibiyle tüm resmi devlet kurumlarına, kolluk kuvvetlerine, medya kuruluşlarına ve özel sektörde benimsenmiş birçok şirket ihalelerinde etkin rol oynayarak ürün tedariği yapmaktadır.

Ürün ve hizmetlerin en iyisine, yüksek hızla ve güvenle ulaşmak her geçen gün daha yaşamsal ve gerekli. Bu yüzden teknolojik çözümlerin dağıtımı, dolaşımı, ulaşımı hızlı ve kusursuz gerçekleşmeli. Çünkü başarı, hedeflerinizi elde ederken bütün süreçlerde kesintisiz tasarruf sağlayabilmeniz ile doğru orantılı. Aksiyon Kamera, Drone markaları ve aksiyon kamera, drone çeşitlerinin en güncel hali ve en uygun fiyatlarla size özel kampanyalarla sunulmaktadır.

Yeni pazarların kapılarını ancak doğru çözüm ortağını seçerek ardına kadar açabilirsiniz. Ortağınızın teknolojideki uzmanlığı ve lojistik destekteki gücü size güven vermeli. Daha verimli ve daha kârlı ilerleyebilmeniz, ancak tedarik zincirinin doğru yönetimi ve katma değer üreten müşteri ilişkileri anlayışının koşulsuz benimsenmesiyle mümkün.

Herigostratejik planını bu gerekleri gözeterek yapmaktadır. Şuan Hericam, Dji ,GoPro, Yi ,Sjcam, Sony, Sanger, ve Sandisk… gibi markaları bünyemizde bulundurmaktayız.

Hericam, Yi ve Sjcam markasının Türkiye’de Tek Resmi Distribütörü firmamız Herigo Teknolojidir. Diğer markaların ise Resmi Distribütörlerinin Bayisi olarak çalışıp tüm satışa sunduğumuz ürünlerimiz 2 yıl garantili orjinal cihazlardır.

Üretici, bayi ve son kullanıcı arasındaki zincirin en etkin halkası olmak hedefi ile yola çıkan Herigo; taşıdığı misyon, sahip olduğu vizyon ve temsil ettiği değerler sayesinde, kısa sürede sektörde lider olmayı başarmıştır.

Yeni teknolojilerin gerek planlanması gerekse yurtdışından getirilmesi yöntemleri ile, her zaman üretimde en üst kaliteyi yakalamayı hedefleyen firmamız Herigo Teknoloji”en iyi kalitenin en uygun fiyatla ve en hızlı şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması” prensibini benimsemekte ve bu düşünce doğrultusunda hem iç pazara hem de dış pazarlara hizmet verme çalışmalarını her gün gelişen yapısıyla sürdürmektedir.