GoPro Plus ile Yeni Dönem: Kırık Aksiyon Kameralarına Ücretsiz Değişim

0
2027

Aksiyon kameraları bildiğiniz gibi doğası gereği hasar görmeye meyilli cihazlardan biri. Yeri geliyor su altında, yeri geliyor dağ bisikleti aparatına takarak kullandığımız aksiyon kameraları için GoPro harika bir çözüm sunmuş. Birçoğumuzun aksiyon kamerası çekimler sırasında hasar görebiliyor. Böyle durumlarda ise kullanıcılar kırılan veya bozulan aksiyon kamerasına verilen paranın acısını içlerine gömerek atıl duruma terk etmekte. Aldığı geri bildirimleri değerlendiren GoPro, kırık kameralar için GoPro Plus adıyla yeni bir hizmet planı devreye soktu. Böylece kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vererek sektörde farklılık yaratmayı planlıyor.

GoPro geçtiğimiz günlerde GoPro Plus adını verdiği yeni aylık hizmet planının detaylarını da açıkladı. GoPro aksiyon kamerası sahipleri, bu projeye aylık ödeyecekleri düşük meblağlar ile katılabiliyor. Böylelikle, aksiyon kameraları arızalanır veya kırılırsa hiçbir soru sorulmadan yeni aksiyon kamerası ile değişim yapabiliyor. GoPro Plus projesi, sadece cihazın değiştirilmesi ile kalmayıp, kullanıcılara bazı avantajlar ile birlikte geliyor.

Gopro Plus Projesi, Ücretsiz Değişim Yanında Bir Çok Avantaj da Sunuyor

GoPro, aksiyon kamerası sektörüne sunduğu bu benzersiz yenilik ile önümüzdeki günlerde adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor. Ürün değişimi yanında sunulan avantajlardan en cazip olanı, yeni cihaz alımlarında % 20’ye varan indirimler gibi gözüküyor. Ayrıca firma, sınırsız fotoğraf bulut depolaması imkanı ve 35 saatlik video bulut depolama alanını da ücretsiz sunuyor.

GoPro’dan VIP Teknik Destek 

Gopro Plus planına kayıt olunması durumunda, IOS kullanıcıları, ücretsiz bulut hizmetlerini (Icloud) 20 Şubattan sonra kullanabilecek. Android kullanıcıları ise gerekli altyapıların tamamlanmasının ardından bu ücretsiz hizmeti Bahar sezonunda kullanabilecekler. Projenin diğer bir avantajı ise kullanıcılara öncelikli çağrı merkezi desteği sunulması.
Tüm bu avantajlar ise kullanıcıların denemesi için 30 günlük ücretsiz deneme süresi ile geliyor. GoPro’nun GoPro Plus projesi ise ilk etapta Amerika’da geçerli olacak şekilde planlandı. Fakat proje, yılın ilerleyen dönemlerinde diğer ülkelere de yayılarak, bütün GoPro severlerin hizmetine sunulacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.