GoPro Giriş Seviyesi Aksiyon Kamerasını Tanıttı: Hero

0
1421

Aksiyon kamerası denildiğinde akla gelen ilk markalardan birisi olan GoPro, her segmente uygun şekilde ürünler üretmeye devam ediyor. GoPro, Hero serisi ile yakaladığı başarı ivmesini, farklı segmentlere hitap ederek de sürdürmek istiyor. Bunun için, yeni duyurduğu aksiyon kamerası Hero, GoPro’nun giriş seviyesine yönelik ürettiği bir aksiyon kamerası olarak karşımıza çıkıyor. ABD’de 199 dolardan satışa sunulan Hero, büyük yankı uyandırdı.

Hero ile Tanışın!

GoPro’nun yeni aksiyon kamerası Hero, teknik özellikleri ve fiyatıyla dikkat çekiyor. Birçok üst düzey aksiyon kameranın özelliklerine sahip olan yeni Hero ile en güzel anlarınızı, en aksiyon dolu vakitlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Yeni Hero video görüntü kalitesi ile sizlere yüksek kaliteyi sunacak. 1440p çözünürlükte 60 fps görüntü kaydı yapabilen Hero, 1080p çözünürlükte de videolar çekmeniz imkan tanıyor. 10 megapiksel çözünürlüğe sahip fotoğraflar da çekebileceğiniz Hero yanınızdan ayıramayacağınız bir aksiyon kamera olmuş. 2 inç genişlikteki dokunmatik ekranı ile kontrolü tamamen sizde olan Hero ile çektiğiniz fotoğraf ve videolara istediğiniz anda ulaşabilir ve bunları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Hero’ya Hükmedin!

Kontrol demişken, sesli komut sistemi ile kullanabileceğiniz bu aksiyon kamera, belirli komutlara karşılık veriyor ve herhangi bir tuş kullanmadan görüntü kaydetmenize olanak sağlıyor. Kapatma, kayıt başlatma veya bitirme, fotoğraf çekme gibi belirli komutları vererek ses ile kontrol sağlayabilirsiniz.

İstediğiniz her ortamda kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanan Hero, herhangi bir koruyucu kılıfa ihtiyaç duymadan 10 metre derinliğe kadar suya dayanabilmektedir. Aynı zamanda, kamerasında görüntü sabitleyici özelliği de bulunuyor ve bu sayede hareket halindeyken çektiğiniz videolarda daha az titreme oluşuyor.

Anında Paylaşın

GoPro mobil uygulamasıyla da çalışabilen Hero ile çektiğiniz video ve fotoğrafları anında telefonunuza indirebilir ve istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. 30’dan fazla orijinal GoPro aksesuarı ile uyumlu olan Hero ile özgürlüğün tadını çıkaracaksınız.

ABD’de 199 dolar gibi bir fiyata piyasa sürülen Hero için GoPro yetkilileri “Hero, bir akıllı telefonun çektiği görüntüden çok daha fazlasını isteyenler için ilk GoPro olma özelliğini taşıyor” şeklinde açıklamalarda bulundular. İlk defa aksiyon kamera ile tanışanların en harika anlarını paylaşmaları için uygun bir fiyatla sunulduğundan bahsettiler. Ülkemize geliş tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmayan Hero, şimdiden büyük merak uyandırmışa benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.