GoPro Fusion ile Hiçbir Detayı Kaçırmayın!

0
2866
gopro fusion herigo
gopro fusion herigo

Aksiyon kamera deyince akla gelen ilk marka olan GoPro, yeni ürününü tanıttı. Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan GoPro Fusion piyasaya sürüldü. GoPro’ların ilk 360 derece ürünü olan GoPro Fusion ile artık hiçbir detayı kaçırmayacaksınız.

Üst Düzey Görüntü Kalitesi

GoPro Fusion’un önde ve arkada birer adet olmak üzere iki adet kamerası mevcut. İsterseniz 5.2K küresel video çekebilir, isterseniz de 12 mp’lik 360 derece fotoğraf çekebilirsiniz. Özellikle video çekiminde benzer aksiyon kameralarından daha iyi sonuçlar alabileceğiniz bu yeni ürün, saniyede 30 kare çekebiliyor. Ayrıca, klasik 360 derece kameralarda görülen, bağlantı noktasının görüntüde çıkması veya o kısmın bulanıklığına ise bu kamerada rastlamıyorsunuz. Tasarımı, tam bir küresel görüntü elde etmenize imkan tanıyan GoPro Fusion ile çektiğiniz 360 derece videolarda görüntü sanki ikinci bir kişi tarafından çekilmiş gibi gözüküyor.

Su Altında da Sizlerle

GoPro Fusion, sadece karada değil, suda ve su altında da sizlere en güzel görüntüleri sunuyor. 5 metre derinliğe kadar suya dayanıklı yapısı ile su altında da 360 derece çekimler yapmanıza imkan tanıyor. Bu sayede etkileyici görüntüler elde edebilirsiniz.

Bağlantı Özellikleri ile Dikkat Çekiyor

GoPro Fusion, bluetooth ve wireless bağlantı özelliklerine de sahip. Böylelikle, cep telefonuza GoPro’nuzu bağlayarak görüntüleri aynı anda telefona aktarabilir veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir mobil uygulamaya sahip olan ürün ile anılarınızı asla ertelemeyecek, anında paylaşabileceksiniz.

 

Video Programlarına Entegre Edin

OverCapture ile harika görüntüler elde edebileceğiniz GoPro Fusion size harika bir video deneyimi sunuyor. Aynı zamanda çok yakında yayınlanacak Fusion Studio ile görüntülerinizi Adobe Premiere Pro ve After Effects programları ile senkronize edebilir ve en güzel görüntüleri en iyi şekilde düzenleyip yayına hazır hale getirebilirsiniz.

GoPro Fusion, hem aksiyon kamera hem de 360 derece kamera özelliklerini en iyi şekilde bir araya getiren muhteşem bir ürün olmuş. Ek aksesuarları ile birlikte gelen üründe, tutacak, iki adet bağlantı elemanı, pil ve çanta bulunuyor.

USB Type-C üzerinden veri aktarımı yapan GoPro Fusion’un, 2 adet micro sd karta ihtiyaç duyuyor. Şimdilik tek eksi özellik olarak görebileceğimiz bu durum, diğer harika özelliklerini gölgede bırakamıyor tabii ki.

GoPro Fusion ile çektiğiniz 360 derece videolarınızı Youtube ve Facebook gibi platformlarda rahatça paylaşabilirsiniz. Yakın rakiplerine göre harika bir görüntü kalitesi sizi bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.