Festivallerin yeni yıldızı: GoPro Hero 5 Black

0
1534

Yaz aylarının en gözde etkinlikleri her zaman olduğu gibi konserler ve festivaller değil mi? Peki bu etkinliklerde arkadaşlarınızla eğlenirken ve en sevdiğiniz grup, sahnede en sevdiğiniz şarkıyı söylerken çekim yapmak isterseniz? Artık adeta bunun için tasarlanmış yepyeni yeni nesil bir kamera var: GoPro Hero 5 Black aksiyon kamerası. Kamp alanında ve kalabalığın içinde eğlenceli fotoğraf ve videolar çekebilmeniz için kullanabileceğiniz birbirinden pratik aksesuarlar da cabası!

GoPro Hero 5 Black ile Festivaller Daha Eğlenceli

GoPro Hero 5 Black 4K video çekim özelliği, sesli komut verme seçeneği, tek tuşla kullanım kolaylığı, dokunmatik ekranı ve su geçirmeyen yapısıyla her türlü etkinliğinizde kolayca kullanabileceğiniz bir kamera. GoPro Hero 5 Black ayrıca küçük, kullanımı kolay ki eline ilk kez kamera alan biri bile anında uyum sağlayıp usta bir kameramana dönüşebilir ve hafif. Bir de bizden duymuş olmayın ama QuickStory uygulamasıyla da uyumlu. Bu da bu uygulamayı kullanarak GoPro Hero 5 Black aksiyon kamerasıyla çektiğiniz videoları anında ve kolayca editleyip paylaşabileceğiniz anlamına geliyor.

Bir de şu soruyu duyar gibiyiz: Ama ben konserde, festivaldeyim; gülüyor eğleniyorum, aynı anda nasıl kaliteli çekim yapabilirim ki? Cevap basit: GoPro Hero5 Black ile uyumlu birbirinden pratik aksesuarlarla.

GoPro Hero5 Black ile Uyumlu Aksesuarlar Neler?

Öncelikle herkesin de bildiği gibi selfie çubukları ve bunların katlanabilir versiyonları, GoPro Hero 5 Black ile kullanabileceğiniz pratik aksesuarlardan. Selfie çubuğunu kullanabileceğiniz daha uygun bir ortam olamazdı herhalde.

Ayrıca bileklerinize takıp istediğiniz gibi çekim yapabileceğiniz bilek bağlantı aparatları da GoPro Hero 5 Black ile kullanabileceğiniz bir diğer aksesuar. Bileğinizi hareket ettirerek birbirinden ilginç ve farklı açılardan orijinal videolar, fotoğraflar çekebilirsiniz.

Bir de yine orijinal açı ve kolay kullanımlarıyla paylaşımlarınıza renk katabileceğiniz kafa ve göğüs aparatları kullanabilirsiniz, GoPro Hero5 Black ile birlikte. Göğüs aksesuarları sayesinde hiçbir şeyi kaçırmadan, anı yaşayarak, ekrana bakma derdi olmadan GoPro Hero5 Black ile mükemmel çekimler yapabilirsiniz.

Şimdiden iyi eğlenceler!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.