Drone Modelleri ve Günlük Yaşamda Kullanabileceğiniz DJI Ürünleri

0
1609

Teknolojik ürünler son yıllarda günlük yaşantımızı oldukça şekillendirmeye başladılar. Akıllı telefonlarla başlayan bu dönüşüm ucunu kestiremediğimiz yerlere doğru gidiyor. Yepyeni deneyimler yaşıyor, birçok farklı alanda yeni ürünler satın alıp kullanıyoruz. Günlük yaşantımızda, seyahatlerimizde, iş yaşamımızda, evimizde, okulumuzda bu teknolojik cihazlarla yaşamımıza renk katıyoruz. Son yıllarda bu trende drone’lar ve drone çekimleri de dahil olmuş durumda. Yaygınlaşması ülkemizde şu an için yavaş olsa da birçok kişi drone ediniyor ve günlük yaşantısında bunları kullanıyor. Genellikle yapılan tercihler ise hobi amaçlı kameralı drone modelleri oluyor. Bizler de günlük hayatta, tatilde, gezilerde, konserde, yurtdışı seyahatleriniz de yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz DJI ürünleri neler sizin için araştırdık. DJI tarafından üretilen ve günlük yaşantımızda kullanabileceğimiz drone ve seyahat ekipmanlarıyla ilgili bir derleme yapalım istedik.

Tatil için Drone 

Piknikte, Seyahatte, Sporda, Her Yerde: DJI Spark

Günlük yaşantımızın önemli bir kısmı iş ve ev ekseninde geçiyor. Bundan arta kalan zamanlarımızda da hayatımızı renklendirecek şeyler yapmaya çalışıyoruz. Pikniğe gitmek, seyahate çıkmak, spor yapmak gibi aktivitelerle zamanımızı değerlendiriyoruz. Bu aktivitelerimizdeki anılarımızı ise saklamak istiyoruz. Drone edinip videolar, selfie’ler çekmek, güzel fotoğraflar yakalamak ise bazen lükse kaçabiliyor. Bunun için kullanabileceğiniz kameralı drone modelleri neler? İşte DJI bunun için hem taşıması kolay hem de fiyat olarak uygun bir ürün geliştirdi: DJI Spark. Avuç içine sığan bu mini drone ile günlük yaşantınızda yaptıklarınızı kayıt altına alabilir veya sadece eğlence amacıyla drone uçurabilirsiniz. 300 gr’lık ağırlığı, ufak boyutu, 16 dakikalık uçuş süresi ve bununla birlikte işinizi görecek kadar görüntü kalitesi ile günlük yaşantınızda DJI Spark yeni eğlenceniz olacak.

Hayatınızın Her Anında: DJI Mavic Pro

Bir başka DJI Drone’u olan Mavic Pro, hobi amaçlı kullanabileceğiniz ve sizin her anınızda olacak bir drone. 750 gr’lık ağırlığı ve katlanabilir yapısı ile dikkat çeken Mavic Pro’yu seyahatlerinizde, spor yaparken, hobi amaçlı kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı çekim modları ile size bambaşka deneyimler yaşatacak Mavic Pro, dahili kamerasının kalitesi ile de farkını hissettiriyor. 4K çözünürlükte harika videolar kaydedebileceğiniz Mavic Pro, 30 dk’ya yakın uçuş süresi ile sizlere güzel vakit geçirtecek. Örneğin bisikletle gezerken Mavic Pro’nuzu takip moduna alabilir ve gittiğiniz yol boyunca sizi takip ederek çekim yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede en güzel anlarınızı kayıt altına alabilirsiniz.

Seyahat Ekipmanları

DJI Osmo Mobile ile Videolarınız Çok Daha İyi

Bir başka DJI ürünü de DJI Osmo Mobile. Akıllı telefonunuzu yerleştirerek görüntü sabitleyici olarak kullanacağınız Osmo Mobile, sarsıntısız, harika videolar çekmenize imkan tanır. Profesyonel çekim kalitesinde videolar elde edebilirsiniz. Bir futbol maçını, yürüyüşünüzü, gezilerinizi, piknikteki eğlencelerinizi sarsıntı olmadan sabit bir görüntü elde ederek kaydedebilirsiniz. Hayatınızın en güzel anlarına tanıklık edecek bir akıllı telefon ve onunla birlikte kullanacağız DJI Osmo Mobile sizlere harika görüntüler elde etme fırsatı tanıyacak.

Aksesuarsız Olmaz!

Tüm bu ürünlere ek olarak, edineceğiniz orijinal aksesuarlar ile cihazlarınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Yedek batarya, yedek pervane, koruyucu çantalar, SD kartlar ile en güzel anlarınızda kötü sürprizlerden uzak kalabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.