DJI’dan Sürpriz Drone Tanıtım Videosu

0
1521

DJI, 2018 yılına girerken art arda tanıttığı DJI Ronin S, ve DJI Osmo Mobile 2 modellerine bir yenisini daha eklemeyi düşünüyor. Firma yetkilileri bu iki modelle yetinmeyerek drone sektöründe ki varlığını daha da güçlendirmek için yeni drone modelini sürpriz bir videoyla duyurdu. 23 Ocak 2018’de New York’da düzenlenecek bir lansman ile tanıtmayı planladığı yeni model için tüm hazırlıklar tamamlanmış görünüyor. Yeni model hakkında en ufak bir bilgi sızıntısı dahi yapılmasına izin vermeyen şirket yetkilileri büyük bir sürprize imza atmaya hazırlanıyor. Yayımlanan “Adventure Unfolds” isimli tanıtım videosunda şirket, maceraya ve detaylı mikro görüntülere yer vererek teknoloji tutkunlarını daha da heycanlandırıyor.

 

Yeni Drone Mavic Serisinden Olabilir Mi?

2017 yılın da Mavic Pro’yu satışa çıkaran şirket aynı yıl Mavic serisine yenilerini ekleyerek Mavic Pro Platinum ve Mavic Pro Alpine White modellerini de görücüye çıkarmıştı.
Yeni modelle ilgili hiçbir bilgi sızıntısı yapılmamasına rağmen yapılan tahminler yeni drone’un Mavic serisinden Mavic Air olacağı yönününde. Bir diğer tahmin ise yeni drone’nun boyutları ve ağırlığıyla alakalı. Yeni drone’nun daha hafif ve sessiz olacağı yapılan tahminler arasında, kim bilir belki de yeni Mavic 500 gramın altında ve drone kayıt zorunluluğu taşımayan bir cihaz olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.