DJI Spark Akıllı Telefonlara Nasıl Bağlanır?

0
2927

DJI’ın en çok beğenilen ve en çok tutulan drone’u olan DJI Spark sizlerden en çok soru alan drone’ların başında yer alıyor. Beyaz drone olarak da ünlenen bu mini drone kayıt zorunluluğu taşımaması ve her yere taşınabilen bir drone olması sebebiyle kullanıcı kitlesini günden güne artırmakta. Özellikle seyahatlerde bizlere sunduğu kullanım kolaylığı ile çektiğimiz görüntüleri kolaylıkla sosyal medyadan paylaşabiliyoruz.  Kameralı drone ailesinin sevilen bu üyesi DJI Spark için videomuz da sizlerden en çok soru aldığımız Spark’ı akıllı telefonlarla nasıl aktif edebiliriz sorusuna  cevap verdik. Cep telefonuzu kumada olarak kullanabildiğiniz  bu akıllı drone’u komute etmek çok kolay.

Spark’ın diğer drone’lara göre sahip olduğu avantajlı özellikler

En iyi Drone hangisi diye sorduğumuzda hiç kuşkusuz ilk başta DJI’ın drone’ları başı çekmekte. DJI Drone’ları arasında ise en sevilen drone modelinde Spark başı çekmekte.  Spark’ın diğer drone’lara göre sahip olduğu  avantajlara biraz bakalım:

  • Kayıt zorunluluğu taşımıyor
  • Mobil cihazlarla kolaylıkla entegre olabiliyor
  • Boyutları çok küçük her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Dünya’nın neresine giderseniz gidin DJI Spark ile harika seyahat vlogları çekip DJI GO 4 uygulamasıyla kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz.
  • Görüntü kalitesi sınıfında ki diğer drone’lardan çok daha iyi.

Bu videomuz da, Android ve IOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarınızdan DJI Go 4 uygulamasını indirerek adım adım nasıl aktifleştireceğinizi anlattık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.