DJI, Phantom 4 Pro Obsidian Modelini Tanıttı

0
2818
Phantom 4 Pro Obsidian
Phantom 4 Pro Obsidian

Dünyanın en büyük drone üreticilerinden olan DJI, en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olan Phantom 4 Pro’nun yeni bir modelini duyurdu. IFA 2017’de tanıtılan iki yeni drone modeli ile dikkatleri üzerine çeken DJI, drone meraklılarında heyecan yarattı. Geçtiğimiz aylarda Mavic Pro Platinium ile birlikte duyurusu yapılan Phantom 4 Pro’nun yeni modeli Phantom 4 Pro Obsidian, yeni rengi ve kaplaması ile dikkatleri çekiyor.

Phantom 4 Pro Obsidian Çok Havalı!

Phantom 4 Pro, DJI’ın en çok tercih edilen modellerinden birisi. Çıktığı günden beri birçok kullanıcı tarafından tercih edilen Phantom 4 Pro, birçok özelliği ile dikkat çekiyor. Yarım saate yakın uçuş süresi ile dikkat çeken bu drone, 20 MP’lik 1″ CMOS sensörü ile harikalar yaratıyor. 4K 60 fps çekim yapabilen kamerası, Phantom 4 Pro’yu en çok tercih edilen dronelardan birisi haline getirdi.

Phantom 4 Pro Obsidian
Phantom 4 Pro Obsidian

Aynı zamanda 5 yönlü sensörleriyle de çarpmalara karşı koruma sağlayan Phantom 4 Pro, güvenli kullanım için avantaj sağlıyor. 5870 mAh’lık bataryası ile yarım saate yakın uçuş yapılabilen Phantom 4 Pro ile 7 km mesafeye kadar uçuş yapılabiliyor. 2.8 ve 5.4 GHz’lik sinyaller kullanarak kısa ve uzun mesafe uçuş yapabildiğiniz bu drone şimdi bambaşka bir özelliği ile karşınızda. Mat gri yeni rengi ve parmak izi tutmayan kaplaması ile dikkatleri üzerine çeken yeni drone modeli Phantom 4 Pro Obsidian olarak adlandırıldı. Phantom 4 Pro’dan tek farkı tüm parçalarının mat gri renkte olması olan bu drone şimdiden havalı duruşu ile dikkat çekiyor. Özel bir kaplama malzemesi kullanılan bu drone hem rengi ile size farklı bir hava katacak, hem de parmak izi tutmayan yüzeyi ile kullanım kolaylığı sağlayacak.

Ağustos ayında tanıtılan Phantom 4 Pro Obsidian, Eylül ayından itibaren satışa sunuldu. Kullanıcılar tarafından olumlu yorumlarla karşılanan bu drone modeli ile havanıza hava katabileceksiniz.

DJI Go programı üzerinden kontrol edebildiğiniz Phantom 4 Pro Obsidian, size oldukça fayda sağlayacak özelliklere sahip. Akıllı uçuş, Return to Home, Tripod modu gibi birçok özellikle uçuşunuzu en güzel şekilde gerçekleştirebilir ve en iyi görüntüleri elde edebilirsiniz. -90° ve +30° derece arasında dönüş yapabilen gimbal’ı ile kaliteyi hissedebileceğiniz Phantom 4 Pro Obsidian’ı yakında stoklarımız da yerini alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.