DJI Mavic Pro Alpine White Combo Sınırlı Sayıda Satışta!

0
2255
Dji Mavic Pro Alpine
Dji Mavic Pro Alpine

Dünyaca ünlü drone üreticisi DJI, kullanıcılar tarafından çok sevilen Mavic Pro modeline renk seçenekleri sunmaya devam ediyor. Daha önce Platinum modeli ile koyu gri renk modelini piyasaya süren DJI, tamamen beyaz renkte Mavic Pro modelini satışa sunduğunu duyurdu. Pilleri, pervaneleri ve kumandası dahil tüm parçaları beyaz renkte olan bu model, Mavic Pro Alpine White Combo olarak adlandırılıyor. Sınırlı sayıda üretilen Alpine modeli, aksesuarları ile birlikte 1049 dolara satışa çıkmış durumda. Apple mağazalarından ve internet sitesinden siparişi verilebilecek bu Mavic Pro modeli ile DJI Apple kullanıcılarının dikkatini çekmek istemiş gibi duruyor. Daha önce Mavic Pro modellerinin satışını yapan Apple, yeni modeli de kendi mağazalarından satışa sunmuş durumda.

Aynı Mavic Pro, Daha Zarif!

DJI Mavic Pro Alpine White Combo, Mavic Pro’nun tüm özelliklerine sahip. Mavic Pro Alpine, 27 dakika havada kalma süresi ile dikkat çekiyor. Boyutuna göre oldukça efektif bir batarya ömrüne sahip Mavic Pro’ların batarya dahil ağırlıkları 750 gr civarında. Bu da taşıma konusunda oldukça avantaj sağlıyor. Ayrıca katlanabilir kanatları ile çok daha az yer kaplayan bu Drone’lar ile büyük büyük çantalar taşımak zorunda değilsiniz.

Tabii ki bir Drone’un satın alınma sebebi kamerasıdır. DJI Mavic Pro Alpine White Combo, Mavic Pro’da olduğu gibi 12 mp’lik kameraya sahip. Bu kamera ile 12 mp çözünürlükte harika fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Yine 4K çözünürlükte harika videolar çekmenize imkan tanıyan Mavic Pro modelleri ile dünyaya farklı bir gözle bakacaksınız. 7 km’lik mesafeye kadar görüntü aktarımı yapabilen Mavic Pro Alpine White Combo, size bambaşka bir görüş açısı sunuyor.

Sınırlı Sayıda Mavic Pro Alpine White Combo ile Özgürce Uçun!

Sınırlı sayıda üretilen Mavic Pro Alpine, ekstra 2 adet bataryası, ekstra pervaneler, kumanda ve şarj cihazıyla birlikte geliyor. Apple Store’larda ve online ortamda Apple.com ve DJI’ın kendi sitesinde satışa sunulan Mavic Pro Alpine White Combo farklılık isteyenlere avantajlı bir seçenek olarak sunulmuş. Mavic Pro orijinal setinden daha ucuza satılan bu ürün ayrıca ekstra iki adet batarya içeriyor. Bu da daha fazla uçuş yapma imkanı anlamına geliyor.

Dji Mavic Pro Alpine Combo
Dji Mavic Pro Alpine Combo

DJI, beyaz Mavic Pro’yu sınırla sayıda üretmiş durumda. Siz peki satın almayı tercih ediyor musunuz? Yorum yazarak görüş belirtmeyi unutmayın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.