Aksiyon Kameranızla Gidebileceğiniz En İyi Kayak Merkezleri

0
1398

Kış sporu tutkunları için “olmazsa olmaz”lardan biri de artık aksiyon kamerası. Karlı dağlardan son sürat kayarken yaşanan adrenalini her an hatırlamak için birçok profesyonel kayakçı mutlaka bir aksiyon kamerası kullanıyor. Siz bu sporun tutkunlarından ya da meraklılarındansanız hemen bir aksiyon kamerası ile dünyanın en iyi 5 kayak merkezinden birine gidebilirsiniz. Otoriteler tarafından dünyanın en iyi kayak merkezleri seçilen bu doğa harikası yerleri birlikte inceleyelim. Bu muhteşem dağ manzaralı yerlerde kayak yaparken yaşayacağınız deneyimi Hericam H4 Pro aksiyon kamerası ile unutulmaz kılabilirsiniz.

İtalya – Cortino

Her zaman sanatsal yanıyla bilinen İtalya’da bulunan Cortino dünyanın ilk kayak merkezleri arasında bulunuyor. Profesyonel olarak kayak yapanların da tercih edebildiği kayak merkezlerinden olan Cortino bu anlamda Alplerde bulunan merkezlerle de kıyaslanabilecek derecede. Hericam H4 Pro özelliklerini test etmek isteyenler için de ideal bir seçim oluşturuyor.

Canada- Britanya Kolumbiyası – Whistler Blackcomb

Aslında en çok dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunmasıyla meşhur olan Whistler efsane olma özelliğini yine de dik yamaçlarına borçlu. Kuzey Amerika’nın en iyi kayak merkezleri arasında bulunan Whistler da sadece kayak yapmakla kalmayacak, aynı zamanda birçok farklı lezzeti de tadabileceksiniz.

Fransa – Courchevel 

Sadece kayak yapmanın heyecan dolu aksiyonu için değil, sahip olduğu eşsiz manzara için bile tercih edilebilecek kayak merkezlerinden biri Courchevel! Bembeyaz dağların dik yamaçlarından aşağı hızla kayarken hem yaşayacağınız macera hem de muazzam güzellikteki manzara Hericam H4 Pro akisyon kameranızın kadrajında olacak.

Kolorado – Vail

Kayak tutkunlarının bu ismi bilmiyor olmasına imkan yok! Kuşkusuz ki 2150 dönümlük arazi üzerine kurulu bu kayak merkezi dünyanın en iyi kayak merkezlerinden biri. İçinde bulunan sanat galerileri, müzeler, buz pateni ve hokey sayesinde de ziyaretçilerine farklı aktivite imkanları da sunuyor. ABD’de bulunan Vail kayak yapmak için tercih edebileceğiniz seçeneklerden biri olabilir.

Kitzbuhel – Avusturya

“Alplerin İncisi” ünvanını elinde tutmayı sonuna kadar hak eden Kitzbuhel’de 150 yılı aşkın bir süredir kayak yapılıyor. Kayak merkezinin bulunduğu kasaba da ziyaretçilerine 700 yıllık bir tarihi doku sunmayı başarıyor. Hem adrenalini dolu dolu yaşamak hem de keyifli bir tatil için Hericam H4 Pro ile her anı yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.