Aksiyon Kameraları Her Yerde!

0
1670
yi distribütör herigo

Bildiğiniz gibi aksiyon kameralar gün geçtikçe daha çok yaygınlaşıyor. Aksiyon kameraların kullanım alanları sınırsız, girdiğiniz her ortamda en kaliteli düzeyde çekim yapmanızı sağlıyorlar. Özellikle adrenalin sporlarında; snowboard, kiteboard, tırmanış, motosiklet, bisiklet, skydive, paraşüt, paint ball, go-kart, jet ski gibi aktivitelerde yoğun olarak kullanılıyorlar. Ayrıca hareketin olduğu her yerde, havada, su altında veya konser alanlarında ve festivallerde de aksiyon kameralarını bolca görür olduk.

Teknoloji Devi Xiaomi’den Yepyeni Bir Girişim: YI Aksiyon Kameraları

Çin menşeli bir teknoloji firması olan Xiaomi; piyasaya sürdüğü, önce Xiaomi YI diye adlandırdıkları, ama artık sadece YI olarak isimlendirilen yeni aksiyon kameralarıyla dikkat çekiyor. Xiaomi’nin artık sadece yeni ismiyle kullanıcıya sunduğu YI aksiyon kameraları kalitesine göre oldukça uygun fiyatlı ve bu özelliğiyle diğer markaları sollamaya başladı bile.

YI Aksiyon Kameralarının Özellikleri Neler?

Teknoloji dünyasının yükselen trendi sadelik YI aksiyon kameralarında da mevcut. Ancak YI aksiyon kameraları sade görüntüsünün altında harikalar barındırıyor ve kullanımı da oldukça kolay. YI aksiyon kameraları yüksek kapasiteli hafıza kartı, 4K kamera ve sualtında çekim yapabilme özellikleriyle muhteşem videolar çekebilmenize imkân sağlıyor. YI Full HD, YI 4K  ve   YI  Plus 4Kgibi modelleri bulunan YI aksiyon kameralarıyla yaptığınız çekimlerimizi kolayca tüm sosyal medya ortamlarında paylaşabiliyorsunuz. Sosyal medya için geliştirilen özel çekim modlarıyla tüm hesaplarınıza uygun çekimler yapıp hızlıca paylaşım yapabiliyorsunuz.

Hangi YI Aksiyon Kamerası Öne Çıkıyor?

Bu sorunun cevabı tabii ki YI Plus 4K.

YI Plus 4K aksiyon kamerası bu yıl itibariyle dünyanın en iyi aksiyon kamerası olarak kabul ediliyor.  4K 60 fps (dakika 60 kare) çekim yapma özelliği olan YI Plus 4K’ın, ayrıca 1080p 120 fps çekim modları ve Full HD çekim kapasitesi de bulunuyor.  YI Plus 4K aksiyon kamerasıyla slowmotion çekim de yapabilirsiniz. Buna ek olarak Housing ile birlikte 40 metreye kadar sualtında çekim yapabilir, tatillerinize bambaşka bir boyut katabilirsiniz. YI Plus 4K  aksiyon kamera hands free özelliğiyle özgür çekim imkânı sunuyor. 3D elektronik görüntü sabitleme ve USB-C bağlantı desteği de kameranın diğer özellikleri arasında yer alıyor.

YI Plus 4K 96 gram ağırlığıyla oldukça hafif bir yapıya sahip. Kameranızı kablosuz uzaktan kontrol kumanda desteğiyle de kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca YI Plus 4K aksiyon kamerasının mobil uygulamalarını kullanarak çektiğiniz görüntüleri kolaylıkla sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Yi Action Android, Yi Action iOS , Yi Action Windows Phone bağlantılarıyla uygulamayı kolayca indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’de YI Aksiyon Kameraları

Xiaomi’nın geliştirip piyasaya sürdüğü YI aksiyon kameralarını Türkiye’de de bulmanız mümkün. Türkiye’de YI aksiyon kameralarının distribütörlüğünü Herigo Teknoloji yapıyor. Daha detaylı bilgi almak için www.herigo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.