Akıllı Tartı: Picooc Mini Dijital Tartı

0
1345

Hareketsiz yaşam tarzının insan vücuduna olan zararları hepimizin malumu. Günlük yaşamın stresi ve hareketsizlik sağlık sorunları başta olmak üzere birçok soruna davetiye çıkarıyor. Bunun da önüne geçmek için sağlıklı yaşama adım atmak gerekiyor. Spor ve diyet ile sağlıklı bir yaşama merhaba demek mümkün. Özellikle günümüzde teknolojinin gelişmesiyle diyet ve spor verilerimizi takip edip daha düzenli bir program yaparak sağlığımızı korumada daha etkili sonuçlar alabiliriz. Bu yazımızda, teknolojinin her türlü imkanını kullanarak vücudumuzla ilgili bilgileri düzenli olarak tutabileceğimiz bir ürünü tanıtacağız. Picooc markasına ait Picooc Mini akıllı tartı, bir tartının çok ötesinde işleri yapıyor.

Picooc Mini Akıllı Tartı ile Vücudunuzu Takip Edin

Picooc Mini dijital akıllı tartı, standart tartı görünümüne sahip olan ama standart tartılardan çok daha fazla şey yapan bir ürün. Akıllı sensörler ile, üzerine çıktığınızda sadece sizin kütlenizi değil, vücüdunuzla ilgili her bir bilgiyi size sunabiliyor. Diyetisyenlerin kullandığı tartılar gibi sonuçlar verebilen Picooc Mini sayesinde vücut ağırlığınız, kas kütlenizi, yağ kütlenizi, kemik kütlenizi, bazal metabolizma hızı, vücut kitle endeksi, organ çevresinde bulunan yağlarınızı, vücut yaşınızı hesaplayabilirsiniz. Bu verileri üzerinde bulunan ve ayaklarınıza denk gelerek çalışan dört adet sensörle almaktadır. Bu sensörlerden aldığı verileri de hesaplayarak size sunmaktadır. Peki bunu nasıl gerçekleştiriyor?

Her Şey Akıllı Telefonunuzda

Bleutooth bağlantı özelliğine sahip olan Picooc Mini akıllı tartı, uygulama mağazalarında yer alan uygulamaları ile sizin tüm bilgilerinizi tutabiliyor ve telefonunuzdan istediğiniz zaman erişmenize imkan tanıyor. Telefonunuzla bluetooth aracılığıyla Picooc Mini’ye bağlandıktan sonra tartının üzerine çıkıyor ve verilerinizi anında telefonunuzda görebiliyorsunuz. Birden fazla cihaza bağlanabilen Picooc Mini akıllı tartı, verilerinizi silmediğiniz müddetçe tüm verilerinizi istediğiniz kadar tutabilmektedir. Gün ve saat olarak tutulan veriler, detayına girildiğinde yukarıda bahsettiğimiz tüm bilgileri vermektedir. Ayrıca, her bir veriyi tek tek incelediğinizde normal değerleri görebilir ve değerler skalasında hangi konumda olduğunuzu görerek spor ve diyetinizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Özellikle düzenli spor ve diyet yapan kişiler için harika bir ürün olan Picooc Mini, bir nevi dijital yardımcı olarak çalışıyor. Sağlığınız için çıktığınız bu yolda Picooc Mini sizin en büyük yardımcılarınızdan birisi olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.