Akıllı Dijital Baskül İncelemesi: Picooc Mini Pro

0
1920

Picooc Mini Pro Dijital Baskül

Günümüzde insanların en çok üzerinde durduğu konuların başında gelen sağlıklı beslenme, kilo kontrolü, formda kalma gibi konular hemen hemen her sohbet ortamda sıklıkla rastladığımız meselelerden biri. Hem yemek yemeyi seven, hem de hızlı kilo alma eğilimine sahip bir toplum olmamız bu konuları kaçınılmaz kılıyor. Sizlere bu yazımıda sağlıklı ve dengeli bir yaşamın anahtarı olan kilomuzun kontrolünü evde nasıl kolaylıkla kontrol edebileceğimizden bahsedeceğiz. Dijital dünyanın her alanda bize sunduğu kolaylık bu defada akıllı dijital baskül olarak karşımızda! Picooc markası tarafından geliştirilen ve 4 farklı modeli olan Picooc akıllı dijital baskülün Picooc Mini Pro modelini, özelliklerini ve 11 farklı vücut analizini bir baskülle nasıl kontrol edebileceğimizi inceleyeceğiz.

Picooc Mini Pro Özellikleri

Picooc Mini Pro akıllı dijital baskül kilo ölçümü yapan basit bir tartıdan daha fazlasına sahip. 11 farklı parametreyi sadece 3 saniye içinde ölçümleyebilen dijital baskül, tüm verileri eş zamanlı olarak akıllı telefonunuza aktarabiliyor. Bluetooth bağlantısı sayesinde ekranda ölçümünüz yapılırken, saniyeler içinde vücut analiziniz tamamlanıyor. Türkçe dil menüsüne sahip cihaz 11 farklı analiz sonucunu sahip olduğu paslanmaz çelik sensörler sayesinde 3 saniye içinde akıllı cihazınıza aktarabiliyor. Aynı zamanda mevcut durumunuz hakkında sizi bilgilendiriyor ve kritik sonuçlar için uyarıyor.

11 Farklı Analiz ve İstatistik

Picooc Mini Pro dijital baskül, vücut yağ oranı, kas oranı, bazal metabolizma hızı (BMH), iskelet kas oranı, vücut ağırlığı, iç organlarda yağ indeksi, vücut su oranı, protein oranı, kemik kütlesi, vücüt kitle indeksi ve metabolizma yaşı olmak üzere 11 temel analiz sonucunu 3 saniye içinde evde kolaylıkla ölçümleyebilmenizi ve raporlayabilmenizi sağlar.

Ölçüm Raporunuzu Fitness Hocanızla Paylaşın!

Picooc Mini Pro akıllı dijital baskül ile sonuçlarınızı referans değerlerle karşılaştırabilir, muhteşem, normal, düşük, ve yetersiz olarak kategorize edilmiş aralıklarla kendi değerinizi yorumlayabilirsiniz. Düşük ve yetersiz değerlerinizi alarm tablosundan gözlemleyebilir durumu kolaylıkla kontrol altına alabilirsiniz. İsterseniz sonuçların çıktısını rapor halinde alıp doktorunuz veya spor hocanızla mail ve Whatsapp yoluylada anında paylaşabilirsiniz.

Analiz Raporu
Ağırlık Trend Raporu
Genel Ağırlık Raporu
Kas Oranı Trend Raporu

Uygulama ve Bluetooth ile Kolay Bağlantı

Picooc Mini Pro’yu cihazın arkasında yer alan QR kodunu okutarak IOS ve Android cihazlara rahatlıkla indirebilirsiniz. Cihaz eşleşmesi tamamlandıktan sonra kullanıcı bilgileriniz, mail adresiniz, doğum tarihiniz, boyunuz gibi temel bilgilerinizi girdikten sonra bluetooth yardımıyla ilk ölçümünüzü artık istatistiklere dönüştürebilirsiniz. Sınırsız kullanıcı kimliği oluşturabilir, tüm aile bireyleriyle kilo takibinizi yapabilirsiniz. Ayrıca günlük, haftalık, aylık grafikler halinde sonuçları detaylı bir şekilde karşılaştırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tip : Bluetooth 4.0
  • Ölçüler: 34x26x2 cm
  • Ölçüm Süresi: 3 Saniye
  • Sensör Materyali: Fırçalanmış Paslanmaz Çelik
  • Yüzeysel Materyal: Ultra Beyaz Cilalı Cam
  • Ekran: Kırmızı Aydınlatmalı Led Ekran
  • Batarya: 4 Adet AAA 1.5V (12 aya kadar kullanım süresi)
  • Maksimum Ağırlık: 150 Kg
  • Minimum Ağırlık: 0,1 Kg
  • Cihaz Ağırlığı: 1,68 Kg

Picooc Mini Pro ile Picooc Mini Arasındakki Fark

Picooc Mini Pro ile Picooc Mini dijital baskül arasındaki fark cihazların farklı boyutlarda olmasından kaynaklanıyor. Picooc Mini Pro 34x26x2 cm ölçülerinde ve 1,68 kg ağırlığında olurken, Picooc Mini akıllı tartı daha hafif ve daha küçük boyutlarda. Picooc Mini 26 x 26 x 2 cm ölçülerinde ve sadece 1,15 kg ağırlığıda. Picooc Mini Pro‘yu Herigo’dan satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.