Yaşamınızın Bir Parçası Olmaya Aday Teknoloji Akıllı Bileklikler

0
21646
Akıllı Bileklik
Akıllı Bileklik

 

Şık  tasarımlı, çeşitli malzemelerden yapılan kolumuza taktığımız aksesuarlardan biri olan akıllı bileklikler, teknolojik gelişmeler ile günümüz giyilebilir teknolojilerinden biri haline geldi. Akıllı bileklik adıyla anılmaya başlayan bu giyilebilir teknolojinin en son ürünleri, sunduğu hizmet ile insanların hayatlarını daha kolay kontrol etmeye ve kolaylaştırmaya aday ürünlerdir. İçerdiği özellikleri ile sizin kişisel bir asistanınız gibi çalışan akıllı bileklik modelleri, hareketli ve hareketsiz kaldığınız süreleri hesaplayıp, size uyarı verip, bunun yanında bir çok sağlık aktivitelerinizi kayıt edebilmektedir. Bunun yanı sıra telefonunuzdan anlık bildirim ve eklediğiniz hatırlatıcıları size zamanında uyaran özelliği ile hiçbir şeyi unutmamanızı sağlamaktadır.

Akıllı Bileklik
Akıllı Bileklik

İhtiyacınızı Karşılayacak En Uygun Akıllı Bileklik Hangisi?

Üzerinde birçok özelliği barındıran akıllı bileklik modelleri, sizi rahatsız etmeyecek kol saati boyutlarındadır. Herigo’da da çeşitlerini bulabileceğiniz akıllı bileklerin özelliklerini inceleyip, hangi amaç ile kullanacağınıza göre size uygun bir akıllı bileklik seçebilirsiniz. Aslında her kullanıcıya hitap eden, birçok fonksiyona sahiptir. Her modelde farklılık gösterse de genel olarak akıllı bilekliklerin özellikleri şu şekilde olmaktadır.

  • Uzun pil ömrü
  • Ergonomik ekran ölçüleri
  • Kısa şarj süresi
  • Akıllı telefon senkronizasyonu ile anlık bildirim ve hatırlatıcı
  • Su geçirmezlik
  • Bluetooth bağlantı
  • Adım sayma
  • Uyku takibi
  • Nabız, kalp ritmi ölçme, yakılan kalori hesabı
  • Gelen mesajları görebilme
akıllı bileklik herigo

Akıllı Bileklikler Neden Kullanılmalıdır? Ne İşe Yarar?

Dijital kol saatleri ile başlayan bu alandaki serüven yerini akıllı saatlere bıraktı ve çok geçmeden akıllı saat modellerinde çıta yükseltilerek, yeni teknoloji akıllı bileklikler hayatımıza girmeye başladı bile! Neden akıllı bileklik kullanmalıyım? Sorusuna yanıt vermek gerekirse; düzenli spor yapanların, aktivitelerini kayıt altına alabilmesini sağlamak, sağlık verileriniz olan nabzı ölçme, kalp ritmi, adım sayma, kalori hesabı gibi özellikleri depolaması, bunun yanında bluetooth teknolojisi ile akıllı telefonunuza bağlanıp anlık bildirimleri görüntülemesi ve en basit özelliği ile şık bir saat olması cevabını verebiliriz.Fiyatlarına göre içerdiği özellikler değişkenlik gösteren akıllı bileklik çeşitleri, her keseye uygun ve ihtiyacınıza uygun farklı özellikleri ile Herigo’da bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.